• زمان پاسخگویی به شما ظرف ۳۰ دقیقه تا ۱۰ ساعت بسته به حجم کاری متغییر است. ما سعی می کنیم در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشیم.
  • اگر ایمیل ندارید، از طریق چت آنلاین (علامت سمت چپ، پایین صفحه) با ما ارتباط برقرار کنید.

نام

نام خانوادگی

ایمیل

موضوع

پیام

Success

پیام شما با موفقیت ثبت شد! در اسرع وقت پاسخگوی شما هستیم.

Error

متاسفانه پیام شما ارسال نشد، لطفاً خطاهای بالا را رفع کنید.

سوالات متداول

نحوه دریافت محصولات و مجموعه های آموزشی به چه صورت است؟

تمام محصولات و مجموعه های آموزشی موجود در سایت فقط به صورت فایل های قابل دانلود ارائه می شوند و بلافاصله بعد از پرداخت آنلاین، لینک دانلود فایل ها در اختیار شما قرار می گیرند. امکان ارسال پستی مجموعه های آموزشی وجود ندارد.


چطور می توانم مجموعه های آموزشی را دانلود کنم؟

بلافاصله بعد از خرید آنلاین مجموعه مورد نظر لینک دانلود فایل های آن به شما نمایش داده می شود و همچنین برای همیشه از طریق [حساب کاربری] خود در سایت به [لینک های دانلود] دسترسی دارید. همچنین در صورت وارد کردن ایمیل، لینک های دانلود به ایمیل شما ارسال می شوند.


بعد از خرید محصول آیا در دانلود فایل ها محدودیتی وجود دارد؟

خیر، بعد از خرید محصولات یا مجموعه های آموزشی هیچ محدودیت زمانی یا تعداد دفعات دانلود فایل ندارد و برای همیشه با ورود به [حساب کاربری] خود در سایت می توانید فایل ها را دانلود نماید. همچنین بروزرسانی های مجموعه های آموزشی را هم بدون پرداخت هزینه اضافه می توانید دانلود کنید.


بعد از دانلود بعضی از فایل ها در اجرای فایل با خطا مواجه می شوم، مشکل از کجاست؟

لطفا توجه کنید فایل مورد نظر ناقص دانلود نشده باشد و حجم فایل دانلود شده با حجمی که در صفحه توضیحات محصولات برای هر فایل ذکر شده برابر باشد. اگر حجم فایل کمتر بود مجدد فایل را دانلود نمایید، در غیر این صورت مشکل خود را با پشتیبانی ما مطرح کنید.