ویدیوی آموزشی آمیختگی کنترل شده در دام (هیبرید ویگور)


در حال بارگذاری
۷ شهریور ۱۳۹۶
PDF
47 MB
23 دقیقه
41 بازدید
۳۰۰۰ تومان
خرید

این فیلم آموزشی به زبان فارسی در زمینه آمیختگی کنترل شده در دام (هیبرید ویگور) می باشد که این ویدیوی آموزشی راهنمایی مفید در این زمینه است.

در کشورهای مختلف بخش عمده فعالیت های اقتصادی بر اساس کشاورزی و صنعت استوار است. در ایران سهم بخش کشاورزی در اقتصاد کشور قابل توجه بوده و حدود یک سوم نیروی کار در این بخش مشغول فعالیت هستند.

در این میان دامپروری به عنوان یک بخش مهم در تولید پروتئین حیوانی از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و جایگاهی خاص دارد. تنوع آب و هوایی و اقلیم های مختلف در نقاط مختلف ایران سبب تشکیل توده های دامی متناسب با شرایط آب و هوایی و موقعیت طبیعی خاص هر منطقه شده است.

از مجموعه کل مراتع کشور تنها ۹٫۳ میلیون هکتار به مرتع درجه یک یا خوب اختصاص می یابد و بیشتر مراتع کشور ما از نوع مرتع فقیر است و دامداری وابسته به این گونه مراتع اقتصادی نمی باشد.

یکی از روش های پرورش سریع تر و به صرفه تر گوسفند اصلاح نژاد آن ها از طریق آمیختگی است تا در کوتاه ترین زمان ممکن بیشترین میزان تولید گوشت را داشته باشیم. در این فیلم آموزشی به آمیختگی کنترل شده یا هیبرید ویگور پرداخته می شود که می تواند راهنمای مناسب برای اصلاح نژاد دام ها باشد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • همه لینک های دانلود تا 48 ساعت پس از پرداخت دارای اعتبار هستند.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.