دانلود کتاب آشنایی با گیاه گون

دانلود کتاب الکترونیکی آموزشی آشنایی با گیاه گون

  • فرمت فایل: PDF
  • حجم فایل: ۲٫۲۱ MB
  • تعداد صفحات: ۱۹
  • ناشر: جهاد کشاورزی

 

خرید
دانلود کتاب آشنایی با گیاه گون

کتاب آموزشی حاضر به زبان فارسی با عنوان آشنایی با گیاه گون ، مجموعه ای است آموزشی که اطلاعات جامعی در این خصوص در اختیار شما قرار می دهد.

تا چند سال پیش بیشتر گیاهان را تنها برای تولید علوفه می شناختند. به همین دلیل از گیاهانی که علوفه بیشتر و بهتری تولید می کردند بیشتر مراقبت می شد و بقیه گیاهان، کمتر مورد توجه قرار می گرفتند. ولی حالا دیگر همه می دانند که گیاهان، تنها به دلیل تولید علوفه مهم نیستند، بلکه گیاهان باعث حفظ آب و خاک و جلوگیری از جاری شدن سیل می شوند. هم چنین گیاهان با تولید اکسیژن و گرفتن گازهای سمی، هوا را تمیز و پاکیزه می کنند. علاوه بر فایده هایی که گفتیم، بعضی از گیاهان ماده هایی را تولید می کنند که به آن ها محصولات فرعی می گویند. محصولات فرعی گاهی از تولید علوفه گیاه نیز مهم تر هستند. محصولات فرعی گیاهان ممکن است فایده های دارویی داشته باشند. گاهی هم از آن ها در صنعت استفاده می کنند.

یکی از گیاهانی که محصولات فرعی دارد و شما آن را خوب می شناسید، گیاه گون است. به علاوه، گون به دلیل تولید علوفه هم بسیار مهم است. گیاه گون، به دلیل حفظ آب و خاک و تولید اکسیژن و کم کردن گاز های سمی هوا نیز اهمیت دارد. گون به آب و هوای  جاهای مختلف زود عادت می کند و در بیشتر جاها رشد می کند. به دلیل های گفته شده، لازم است که این گیاه را بیشتر بشناسیم و بیشتر از آن مراقبت کنیم.

دانلود کتاب آشنایی با گیاه گون

فهرست کتاب آموزشی

آشنایی با گیاه گون

مهم ترین گون ها برای تولید کتیرا

زمان جمع آوری کتیرا

روش جمع آوری کتیرا

فایده های درمانی کتیرا

استفاده از کتیرا در صنعت

مقدار تولید کتیرا چقدر است؟

کشت گون چگونه انجام می شود؟

محصولات سایت در زمینه گون

۷۴
No
Thumbnail
Detail,list
Thumbnail
دانلود کتاب آشنایی با گیاه گون Image
دانلود کتاب آشنایی با گیاه گون
۷۵,
,
,
دانلود کتاب آشنایی با گیاه گون,
نگار ابن الدین
۳۰ مرداد ۱۳۹۵
20 بازدید